Pojďte oslavit bioúrodu!

17. července 2009 v 20:53 | Pipi |  Texty a postřehy

Mám pro vás s předstihem tip na akci. Druhou zářijovou neděli, konkrétně 13. 9. se již po šesté konají Biodožínky v Nenačovicích u Berouna, v sídle ekocentra firmy Country Life. Sama jsem se zúčastnila loňského ročníku a nenechala si ujít exkurzi po ekocentru a pekárně Country Life a i letos můžete proniknout za "zavřené dveře" ekologické firmy a zjistit, jak funguje ekofarma a biopekárna.

Na programu je bohatý kulturní program pro dospělé i děti - čeká vás například skupina Spiritual Kvintet, loutkové představení, nebo vystoupení dětí z Waldorfské školy. Ekologická témata si dosytosti užijete i na přednáškách a v promítaných filmech.

A samozřejmě to nejdůležitější - můžete ochutnat a nakoupit čerstvé bio ovoce a zeleninu, všemožné zdravé dobroty, i produkty a výrobky takzvaného férového obchodu. Takže doporučuji tašky a ruksaky s sebou! A vezměte si také deku, abyste se na louce u ekocentra mohli natáhnout, odpočinout, nebo jen v klidu sníst zdravý oběd.

Pipi
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 reltsek reltsek | Web | 6. ledna 2010 v 18:15 | Reagovat

Na CountryLife mám pěknou vzpomínku. Mamka v jedné z jejich pražských restaurací měla oběd, když promovala. A od té doby ji mám ráda, a když jsem náhodou v Praze, tak se tam stavím na jídlo. Je mi sympatický styl i druhy jídla. Pokaždé můžu ochutnat něco nového, což mě těší =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama